Styrelsen

 

Styrelsen kan du vända dig till om du vill veta mer om föreningen eller har någon idé som du vill framföra. Det först angivna telefonnumret är ledamotens hemtelefonnummer.

 

Observera!
E-postadresserna ligger som bilder och är ej klickbara. Detta för att minimera risken för spam. Vänligen skriv in e-postadresserna manuellt.



                          

ORDFÖRANDE
Hanna Heurlin
Engelbrekts väg 65
191 62 Sollentuna

070-2219908
hanna.heurlin@naturskola.se

Samordnare

region Stockholm

 

  




KASSÖR
Katarina Larsson
Sätravägen 21
819 30 Skärplinge
070-665 99 08
katarina.larsson@naturskola.se
Samordnare

region Uppland

 


LEDAMOT
Pia Bäckman
Kullervovägen 2E 17
02580 Sjundeå
FINLAND
+358 - 50 350 48 70
pia.backman@naturskola.se


 



LEDAMOT
Anders Edbom
Tunvägen 26
170 68 Solna
anders.edbom@naturskola.se
08-590 975 61

samordnare
region Norr

 

 


LEDAMOT
Pia Nilsson
Målarevägen 9
294 38 Sölvesborg                
073-747364
pia.nilsson@naturskola.se
samordnare

region Syd

                           



 

 




 


 

 


VICE ORDFÖRANDE
Linda Sporrong
Bergåsgatan 1
725 91 Västerås

076-5692858
linda.vestman@naturskola.se
samordnare
region Mitt


 



LEDAMOT
Magnus Göranson



070-2765116

magnus.goranson@naturskola.se

Samordnare

region Syd 

 


LEDAMOT
Lisa Lundin
Vikagatan 1G
149 50 Nynäshamn

070-606 49 39
lisa.lundin@naturskola.se
samordnare

region Stockholm

 

 


LEDAMOT
Marlene Bigren Ness
Nöttesta 67
15 196 Enhörna
marlene.ness@naturskola.se
070-086 22 90

samordnare

region Öst

 

 


Nuvarande valberedning:

Sammankallande:

Anna Ekblad

tel 0730-68 33 48

anna.ekblad@lund.se

 

Anders Sjöberg


Anna Rådström

tel 070-761 48 00

anna.radstrom@stockholm.se